E-Posta :
Şifre :
Şifre Tekrar:
Ad :
Soyad :
İrtibat Tel.(1) :
İrtibat Tel.(2) :
Doğum Tarhi :
Gün Ay Yıl
Adres :
İlçe :
İl :
 Sözleşme Şartlarını Kabul Ediyorum
 
Sözleşme Şartları

www.buseninhikayen.com web sitesi ve kayıtlı alt web sitelerine katılım koşulları;

 • www.buseninhikayen.com web sitesine bilişimde başarı hikayelerini metin,video,fotoğraf gösterisi şeklinde göndermek isteyen katılımcıların öncelikle siteye üye olmaları gerekmektedir.
 • Üyelik sırasında gerçek adınızı ve soyadınızı vermeniz ve size ulaşabileceğimiz en az bir irtibat telefonu vermeniz gerekmektedir.
 • Aynı kişi birden fazla hikaye gönderimi yapamaz.
 • Siteye eklenen hikayelerde yazı,resim veya videolar  toplum tarafından kabul edilen genel ahlak kurallarına uygun olmadığı takdirde site yöneticisi tarafından silinecektir.
 • www.buseninhikayen.com sitesine üyeler tarafından gönderilen hikayeler site yönetimi genel örf ve ahlaka ters düşemeyecek şekilde yazılı ve görsel medyada sosyal sorumluluk amaçlı veya ticari kazanç amaçlı kullanabilir.Üye hikâyelerini göndererek bu şartları kabul etmiş sayılır. Üye site yönetiminden veya hikâyenin yayınlandığı yayın organından herhangi bir hak talep edemez.
 • Üye, gönderdiği fotoğraf(lar)ın,videoların ve yazıların  www.buseninhikayen.com sitesinde bedelsiz gösterilmesini ve site yönetiminin hikâyenin 3. kişilerce kopyalanmasını, işlenmesini, değiştirilmesini vs. işlemlerde bulunmasını engelleyemeyeceğini kabul etmiştir. Katılımcı,hikayeyi siteye gönderdikten sonra vazgeçemez. Hangi ad altında olursa olsun telif, lisans, çoğaltma, yayma, gösterim vs. herhangi bir fikri, sınaî hak veya alacak talebinde bulunamaz.
 • Sitede yayınlanan hikayelerin tümü veya bir bölümü, site yönetimi izni olmadan medya organlarında veya internet sitelerinde kullanılamaz, yayınlanamaz.
 • Suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek; yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, dini ve/veya siyasi amaçlı ya da benzeri içerik taşıyan hiçbir yazı, fotoğraf veya video onaylanmaz. Bu tür bir içerikten doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kullanıcıya aittir.
 • Site yöneticisi tarafından yapılacak eleme, ilgili Katılımcının bu içeriklere ilişkin hukuki ve cezai sorumluluğunu ortadan kaldırmaz. Bu tür bir içeriğin site yöneticisi tarafından gözden kaçırılmış olması nedeniyle, yayınlanması halinde dahi, herhangi bir yasal yükümlülüğü doğuran durumlarda, içerikleri yükleyen/gönderen kişi sorumlu tutulacaktır.
 • Gönderilen hikayelerde 3.şahıslara ait içerikler gönderilemez. İçeriklerin üçüncü şahısların kişisel ve/veya fikri ve sınai mülkiyet haklarını ihlal etmesi halinde, bu ihlalden kaynaklanan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk üyeye aittir ve üye, tüm hakları kendisine ait olmayan hikaye, fotoğraf(lar) veya video ile site yönetiminin düzenleyeceği yarışmaları kazansa dahi, ödülü almaya hak kazanamaz; hikaye, fotoğraf(lar) veya video üzerinde hak sahibi olmadığı halde kendisine ödül verilmişse, süre sınırlaması olmaksızın herhangi bir zamanda Kazananın hak sahibi olmadığının anlaşılması üzerine Kazanan, ödülün verildiği tarihteki bedeli işlemiş ticari faiziyle birlikte derhal iade etmek zorunda kalacaktır.
 • Yüklenen hikâyeler, www.buseninhikayen.com ’da oylamaya tabi tutulacaktır.  Oylama yapacak kişilerin, siteye ücretsiz üye olmaları gerekmektedir. Her bir kayıtlı kullanıcı, aynı hikâyeye bir kez oylama yapma şartıyla istediği kadar hikâyeyi oylama hakkına sahiptir. Oylamalar sonunda site yönetimi tarafından yarışmalar düzenlenebilir.
 • Bu siteye üye olan ve hikaye gönderen herkes yukarıda tanımlanan Katılım Şartları ile www.buseninhikayen.com Site Kullanım Koşulları ve Gizlilik Bildirimi’ni kabul etmiş sayılır.