Bu Senin Hikayen
 
ANASAYFA   HİKAYELER   HİKAYE GÖNDER   BİZE ULAŞIN   VİDEOLAR   EĞİTİM   FOTOĞRAFLAR
İşlemci nasıl değşitirilir?
Bilgisayarınızın performansından  memnun değilsiniz  ve işlemci yükseltmek istiyorsunuz. Bu işlemin nasıl yapılacağını öğrenmek istiyorsanız ipucunu sakın kaçırmayın.
Light Scribe ile CD-DVD etiketleri hazırlama
LightScribe özelliği olan bir DVD yazıcınız var ise üzerinde özel kaplama olan CD ve DVD ye lazerle yazılar ve resimler cizdirebilirsiniz.
Sıkıştırma programlarıyla yapabileceklerinizin detayları
Her bilgisayar kullanıcısının bilgisayarında mutlaka Winzip ya da Winrar vardır. Fakat bu programlar sıkıştırma ve sıkıştırılmış dosyaları açmanın yanında birçok işlemi yapabilirler. Örneğin büyük bir dosyayı CD lere sığacak boyda sıkıştırabilirsiniz ya da dosyayı sıkıştırma programı olmadan açılabilcek halde sıkıştırabilirsiniz. Detayları yazımızın devamındaki videodan izlemenizi tavsiye ederiz
Outlook’ta E-imza kullanımı
Outlook’ta E-imza kullanımı: Bir günde onlarca elektronik posta gönderiyoruz. Peki bir gün biri size bana gönderdiğin elektronik posta nedeniyle sana dava açıyorum derse ve o kişiye e-posta gönderen siz değilseniz ne yaparsınız? İşte bu sorunlarla karşılaşmamak için tüm e-postalarınızı e—imza ile göndererek sadece e-imza ile gönderdiğiniz e-postaların sorumluluğunu alabilirsiniz
Windows Vista'da Disk Genişletme ve küçültme

Diskimize format atacağız ama yedek almak için ikinci bir diskimiz yok. Sabit diskimizde gerekli yer var ise diskimize ikinci bir bölüm açıp gerekli bilgilerimizi yedekleyebilir ve format atabiliriz. Windows Vista'da ise diskimizi genişletmek ya da küçültmek oldukça kolay nasıl mı?Aşağıdaki linke tıklamanız ve eğitimi izlemeniz yeterli.

 

Outlook veri dosyasının (.pst) tamir edilmesi.
Outlook veri dosyalarınız (yani sonu .pst ile biten ve Outlook içindeki tüm elektronik postalarınızı ve diğer verileri tutan dosya) zarar görürse tamir etme yöntemlerinden biri de
Windows'ta YTL'den TL'ye geçiş nasıl yapılır?
Uzaktan destek yazılımları
Arkadaşınızın bilgisayarla ilgili sorunlarına  telefonla destek verememekten bıktıysanız, size uzaktan destek için en iyi çözümleri sunuyoruz.
Şifre belirleme ve saklama ipuçları
Şifre belirlemek her geçen gün zorlaşıyor kendimizi güvene almak için her zaman kullandığımız şifreleri değiştiriyoruz farklı kombinasyonlarda şifreler giriyoruz. Bazen o kadar çok şifremiz oluyor ki şifrelerimizi unutuyoruz.
Office Dosyalarını Şifreleme
Microsoft Office dosyalarını şifreleme ve korumanın temel yöntemleri nelerdir? Yanıtı videomuzda!
Office 2007 dosyalarını görüntülemek için
Microsoft Office Compatibility Pack for Word, Excel, and PowerPoint 2007 File Formats linkinden indireceğiniz dosyayı kurmanız yeterli olacaktır. Bu sayede Office sürümünüz eski bile olsa Office 2007 dosyalarını görüntüleyebilirsiniz.
Windows Live-Live Writer ile Blogunuza Veri Ekleme
Windows Live Writer Microsoft Live çözümleri ürünlerinden bir tanesi. http://www.windowslive.com
Groove-Office Groove ile ilgili merak ettikleriniz..

Office Groove 2007, ekip üyeleri farklı kuruluşlarda, birbirlerinden uzak konumlarda veya çevrimdışı ortamda çalışsalar bile, ekiplerin dinamik ve etkin bir biçimde birlikte çalışmalarına yardımcı olan bir işbirliği yazılım programıdır. Groove çalışma alanlarında çalışmak zaman kazandırır, üretkenliği artırır ve ekibin son ürünlerinin kalitesini güçlendirir. Office Groove 2007, 2007 Microsoft Office sisteminin, ekiplerin ve kuruluşların daha etkili bir biçimde işbirliği yapmalarına sağladığı katkının sadece küçük bir örneğidir.

Wordpress Blog Yazılımı Kullanımı
Wordpress blog temel kullanımı
Excel-Excel'de Pivot Table Oluşturma
Excel’de rapor oluşturmak için en güzel uygulama Pivot Table’dır. Pivot Table oluşturmak ile ilgili eğitim için lütfen tıklayınız.
Outlook-Outlook ile RSS'lerin takibi nasıl yapılır?
RSS’ler aslında haber gruplarına benzer. Haber gruplarında bir mail adresine mail gönderirsiniz ve haber grubuna üye olan herkes bu elektronik postadan haberdar olur. RSS’te de siteye eklenen her başlıktan RSS üyeleri haberdar olurlar. Kısaca bir sitede RSS beslemesi desteği var ise siz de üye olabilir ve sitede her yeni gelişmeden haberdar olabilirsiniz. Outlook 2007 ile RSS’lerden faydalanmanız mümkün ve oldukça basit.
Outlook-Önemli E-postalardan mutlaka haberdar olmak istiyorsanız...

Bazen gelen elektronik postalardan mutlaka haberdar olmak istersiniz. Bunun için Outlook kurallarından yararlanabilirsiniz ve Outlook size gelen mesaj hakkında uyarı mesajı verebilir. Nasıl mı?

Outlook-E-postaları klasörlerde organize etmek...
Outlook’unuza gelen bazı mailleri organize etmek istersiniz. Örneğin herhangi birinden veya kurumdan gelen mailleri belirlediğiniz bir Outlook klasörüne aktarmak istersiniz. Bunu Outlook kuralları ile yapmanız mümkün.
Outlook-Konularına Göre Mesajlara Kural Oluşturma

Outlook’ta size gelen mesajları Konu(subject) bölümündeki kelimelere göre filtreleyip daha sonra da belirlediğiniz bir klasöre atamak isterseniz. Outlook’taki kurallardan faydalanabilirsiniz.

Outlook-Outlook 2007 kullanıcıları için önemsiz e-postalardan kurtulma yöntemlerini sizlerle paylaşıyoruz.
Outlook-Outlook'ta İmza Ekleme

İmzanız sizi anlatır, Outlook’ta ekleyeceğiniz imzalar da sizi anlatacaktır. Outlook’ta imza ekleme ile ilgili ipuçlarını merak ediyorsanız. Videomuzda yanıtları bulacaksınız.

 
 
Banner ve Logolarımız   |   Sık Sorulan Sorular   |   Katılım Şartları   |   Site Haritası